STONEEXPERT
Venkovní dlažba na terasu

Venkovní dlažba na terasu - Kvarcit Brasil  Venkovní dlažba na terasu - Kvarcit Brasil  Venkovní dlažba na terasu - Kvarcit Brasil  Venkovní dlažba na terasu - Kvarcit Brasil  

Venkovní dlažba na terasu - Kvarcit Brasil

Kvarcit Brasil


Venkovní dlažba na terasu

Materiál: kvarcit

Použití: kamenná venkovní dlažba, obkladový kámen

Povrchová úprava: přírodní

Rozměry desek: polygonální desky, 8-14 ks/m2

Tloušťka desek: 13-25 mm

Hrany desek: ručně sekané

Mrazuvzdornost: ano

Běžná cena: 1070,- Kč / m2
Ušetříte: 524,- Kč / m2 (49 %)

Akce platí do 20.3.2018
Cena: 546,- Kč / m2
(cena bez DPH: 451,- Kč / m2)


U kvarcitu Brasil Vám zaručujeme: nejvyšší kvalitu z nejlepších brazilských lomů, barvu kamene, odpovídající výstavním plochám v naší prodejně, přijďte se přesvědčit, dokonalou mrazuvzdornost, standardizovanou tloušťku kamene od 13 do 25 mm a především: garantujeme počet kusů kamene na jeden m2. Nedodáme Vám žádné drobné úlomky, dodáváme Vámi přesně požadované množství, u nás nemusíte kupovat pouze celé palety!!!

Kvarcit Brasil je pro svou odolnost a přírodní krásu ideální pro použití jako dlažba na terasu rodinných domů. Kouzlo přírodního kamene si můžete dopřát i v interiéru. Pro vnitřní dlažbu je však potřeba mít na paměti, že tloušťka tohoto kamene není kalibrovaná.


Máte přání nebo dotaz? Zavolejte nám na 777 752 333 nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat. Zároveň vám nabízíme dopravu zakoupeného zboží až k Vám, včetně složení. Ceník dopravy po celé ČR naleznete zde.
 
Vaše emailová adresa:
Předmět emailu:
Váš dotaz:
Na vaše dotazy odpovíme nejpozději druhý pracovní den, pokud nám necháte vaše telefonní číslo, tak vám rádi zavoláme zpět.

CC

opište ochranný kód:  

Kód (číslo) opište z obrázku nad tímto polem. Jedná se o ochranu formuláře před roboty...